Czy zastanawiałeś się kiedyś...

W ilu procentach wykorzystujesz swój mózg?
Z jaką szybkością Twój mózg przesyła informację?
Jak efektywnie radzisz sobie z niekonwencjonalnymi zadaniami?
Ile wynosi Twoje IQ?

Na wszystkie powyższe pytania uzyskasz odpowiedź
wykonując test INSQ

Metoda INSQ

Innowacyjna metoda pomiaru potencjału umysłowego INSQ (ang. Intentional Navigation of Segment Quests) wykorzystuje pomiar reakcji 4 równolegle zaktywizowanych obszarów Twójego mózgu, które mają miejsce podczas rozwiązywania poszczególnych zadań.

Intentionality Intencjonalność

aktywny stosunek umysłu do jakiegokolwiek przedmiotu. intencjonalność odnosi się do świadomości i oznacza, iż zawsze jest ona świadomością czegoś. Świadomość jest jednocześnie ujmowaniem przedmiotu,myśleniem o nim oraz nadawaniem mu sensu.
WIĘCEJ

Navigation Nawigacja Mentalna

konstrukt teoretyczny, odnoszący się do umiejętności efektywnego monitorowania, kontrolowania i przełączania się pomiędzy zadaniami umysłowymi określonego typu. Wysoce rozwinięta umiejętność nawigacji mentalnej umożliwia elastyczne i szybkie operacje na materiale abstrakcyjnym.
WIĘCEJ

Segment Quests Zadania segmentowe

szczególny rodzaj krótkich zadań o charakterze wielowariancyjnym, angażującym różne zdolności umysłowe w tym samym momencie.
WIĘCEJ

quote Gdyby ludzki mózg był tak prosty, że moglibyśmy go zrozumieć, bylibyśmy wtedy tak głupi, że nie zrozumielibyśmy go wcale...

JOSTEIN GAARDER

JOSTEIN GAARDER

Pisarz, filozof, eseista

INSQ

Czytając ten tekst, najbardziej aktywnym obszarem Twojego mózgu jest płat czołowy - odpowiedzialny m.in. za podejmowanie decyzji. Chcesz wiedzieć wiecej?

ROZWIĄŻ TEST